3 / 10  < 1 2 3 4 5 >  Last ›

Marec bol kedysi mesiacom knihy…


Pozrite si
prehľad podujatí klubu… v marci i nasledujúcich mesiacoch. Vypočujte si reláciu “Fokus alternatívy” z 12.3.2012 - hosťom Michala Havrana a Maroša Hečka bol vydavateľ Koloman Kertész Bagala a rozprával nielen o kultúrnych podujatiach v KC Dunaj, ale prezradí aj, čo pripravuje na 1.4. - Deň bláznov. Link na mp3…

... ale v apríli začína rok knihy!

[Viac...]

Februárové besedy v klube

Cyklus besied, ktoré OZ literarnyklub.sk každý štvrtok organizuje v KC Dunaj~ bude pokračovať  9.2. Spomienkou na Jána Ondruša. Literárny cirkus pri príležitosti 80. narodenín Kornela F?ldváriho bude 16.2. - na záver dvojkoncert: Defragmenty a QuasiTrio. 23. februára pricestuje z Nemecka básnik Peter Repka, aby uviedol svoju najnovšiu knihu Spätné zrkadlo… (Pozrite aj informácie na FB)

[Viac...]

Besedy s mladými spisovateľkami

kompanikova-monika/ Monika Kompaníková získala za svoj román Piata loď prestížne ocenie Anasoft litera 2011. Beseda s autorkou bude v utorok 18.10. o 19. hodine
Viac informácií...
Objednať knihu na internete…

Mária Modrovich - Lu a Mira Mária Modrovich debutovala pred mesiacom zbierkou poviedok Lu & Mira. Po autorskom čítaní na festivaloxh Pohoda, Menju, Literárny cirkus a besede v Kafe Scherz bude vo štvrtok 20.10. o 19.00 beseda v bratislavskom Artfore (moderuje Ondrej Štefánik) a v piatok vystúpenie na festivale Protimluv 2011 v Ostrave.
Viac informácií... Objednať knihu v internetovom kníhkupectve…

[Viac...]

Tramtarará! Dnes je Literárny cirkus

Literárny cirkus
OZ literarnyklub.sk Vás srdečne pozýva na tradičný festival
Literárny cirkus vo štvrtok 13. októbra v bratislavskom klube A-4 nultý priestor.. Vydavateľstvo KK Bagala oslavuje 20. výročie a určite si nenechajte ujsť vystúpenie 12 spisovateľov zo Slovenska, Maďarska, Poľska a Čiech.

[Viac...]

20. septembra vychádza nová kniha

Mária Modrovich: Lu a MiraMária Modrovich, autorka ocenená prémiou v literárnej súťaži Poviedka 2011   Asseco solutions debutuje zbierkou “Lu & Mira”. Predpremiéra knihy   bude 16.9. počas festivalu Menju v KC Dunaj a slávnostná premiéra knihy bude 20.9. o 19. hodine v Kafe Scherz na Palisádach v Bratislave. Podujatie organizuje Gorila.sk.

[Viac...]

3 / 10  < 1 2 3 4 5 >  Last ›

KK Bagala, PO BOX 99, 810 00 Bratislava 1