1 / 69  1 2 3 >  Last ›

Ukážka z knihy Tomáš Varga: Grázel

Tomáš Varga: Grázel (Ilustrácie v knihe - Tomáš Roller)

Tomáš Varga: Grázel

Ukážka z knihy

Martina ležala na posteli a na sebe mala čierne čipkované body. Nasucho som preglgol. Bola štíhla. Pekné nohy. Široké boky. Malé poddajné prsia. A tvárila sa ako spokojná šelma. Rukou si pohladila stehno a bok, prechádzala pomaly dlaňou po krásnej ženskej krivke k drieku a brušku. Mäkko potľapkala po prikrývke a zavrnela: „Poď...!”

[Viac...]

Tomáš Varga - Grázel - Anotácia

Tomáš Varga - Grázel

Drsný debut

Tomáš Varga: Grázel

V novele Grázel sú príbehy také neuveriteľné, že sa mohli pokojne stať. Dospievajúci Džimi a jeho podarený otec prehlbujú svoj vzťah spôsobom „kto vydrží viac”. Aféry s podvodníkmi a prostitútkami ponúkajú čitateľom výnimočnú zábavu, no presvedčia tiež o tom, že otcovská môže byť nielen facka, ale aj láska.

[Viac...]

Nová kniha Jána Milčáka

Ján Milčák: Pocit úľavy

Nová kniha
Jána Milčáka

Pocit úľavy

Ján Milčák, otec literátov Petra a Mariána, sa etabloval hlavne ako autor rozhlasových hier a rozprávok. V próze preferuje poviedky, päť prináša aj zbierka Pocit úľavy. Ich hrdinovia sú bežní ľudia, no s intenzívnym citovým životom. Ako píše vydavateľ, v textoch sa prelína realita so snom, súcit s ľahostajnosťou a prítomnosť so spomienkami. (Sme, 23.9.2013).

[Viac...]

1 / 69  1 2 3 >  Last ›

KK Bagala, PO BOX 99, 810 00 Bratislava 1