4 / 10 ‹ First  < 2 3 4 5 6 >  Last ›

Literárny cirkus na Easthetic festivale 2

Easthetic festFestival Easthetic, ktorý bude 5. a 6. augusta 2011 na Zemplínskej Šírave má v programe popri hudbe aj divadlo, filmy, maľbu aj literatúru. V Literárnom cirkuse, ktorý pripravilo OZ literarnyklub.sk predstavíme tvorbu 15 slovenských spisovateľov - Zuska Kepplová, Silvia Kaščáková, Václav Kostelanski, Marcel Lacko, Erik Šimšík, Marek Mikušiak, Adam Okruhlica, Martin Mucha, Ján Babarík, Joe Palaščák, Kornélia Bujňáková, Vlado Janček a Ľuboš Bendzák. Ako špeciálni hostia vystúpia českí básnici a slampoetristi Ondřej Mrázek a Bohdan Bláhovec.

[Viac...]

Breh zrušený. Žiaľ.


Festival
BREH 2011 , ktorý sa mal konať tento víkend je zrušený. V programe Literárny cirkus mali vystúpiť Kornel Földvári a Monika Kompaníková. J. H. Krchovský a Kateřina Tučková.

Organizátori budú niektoré z koncertov a podujatí realizovať samostatne na jeseň 2011 v KC Bojnice.

[Viac...]

Pohoda 2011 skončila. Nech žije Pohoda 2012!

Peter Milčák vyd. Modrý Peter) a KK Bagala moderovali program Literárneho klubu na Pohode 2011OZ literarnyklub.sk na festivale Pohoda uviedol 5 kníh z novej edície Literárny pluk, zborník Poviedka a ôsmu Ballovu knihu. Besedy a autorské čítania s vyše štyridsiatimi prozaikmi a básnikmi zo Slovenska, Maďarska, Poľska a Čiech moderovali vydavatelia Peter Milčák (Modrý Peter Levoča) a KK Bagala. Pripravujeme fotoreportáž z podujatia.

[Viac...]

4 / 10 ‹ First  < 2 3 4 5 6 >  Last ›

KK Bagala, PO BOX 99, 810 00 Bratislava 1